sierż. mgr Przemysław M.

***

W czym możemy Ci pomóc?

SZKOLENIA UŚWIADAMIAJĄCE

TRENINGI
DLA PERSONELU

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA

KONSULTACJE

SPECJALISTYCZNE

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA

Współczesny świat jest pełen zagrożeń, które ze względu na ich rodzaj, skalę i miejsca występowania były przez większość z nas, jeszcze niedawno uznawane za mało realne. Bezpieczeństwo pracowników, majątek trwały zgromadzony przez lata działalności firmy, są wartościami wystawionymi na niebezpieczeństwo zewnętrzne i wewnętrzne.

 

Audyt bezpieczeństwa jest procesem analitycznym, realizowanym przez zespół naszych ekspertów. Ma on na celu kompleksową ocenę stanu bezpieczeństwa i jest oparty o procedury oceny, dostosowywane do specyfiki i potrzeb Klienta. Dzięki audytowi uzyskujemy pełne i aktualne informacje o obecnym poziomie bezpieczeństwa badanej firmy.

Partnerzy

www.antyamok.com przykłada ogromną wagę do ochrony poufności oraz prywatności powierzonych informacji. Jednym z podstawowych obowiązków jest zapewnienie odpowiedniej ochrony i właściwego wykorzystywania danych osobowych (określanych także jako „informacje umożliwiające identyfikację osoby”) zgromadzonych za pośrednictwem serwisów internetowych. Gromadzone są tylko takie dane osobowe, które zostały podane dobrowolnie przez osoby odwiedzające niniejszą stronę internetową, aby przekazywać im informacje i/lub dostarczać usługi. Proszę zapoznać się z Polityką Prywatności, aby dowiedzieć się, w jaki sposób gromadzone, wykorzystywane, a przede wszystkim chronione są przekazane nam dane osobowe.

© 2018 by Przemek

Nota prawna - Zakaz kopiowania. Wszystkie materiały umieszczone w serwisie www.antyamok.com są chronione prawami autorskimi. Właścicielem praw majątkowych do umieszczonych na stronie materiałów jest Antyamok, 45-862 Opole, ul. Wojska Polskiego 11. Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na stronie internetowej www.antyamok.com bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu. Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej itp. pod groźbą sankcji prawnych. Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z www.antyamok.com na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze.